Zabiegi

Depilacja laserowa

Trwałe usuwanie włosów za pomocą lasera diodowego Light Sheer
Trwałe usuwanie włosów za pomocą lasera diodowego Light Sheer w gabinecie to skuteczna depilacja bezbolesnym laserem , który ma większe zalety niż Light Sheer i jest jego udoskonaleniem. Laser Light Sheer jest urządzeniem do usuwania zbędnego owłosienia. Posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA, honorowany na całym świecie oraz certyfikaty odpowiednich instytucji europejskich, w tym ISO 9001. Po laserowej depilacji mamy gładkie ciało na zawsze. Pozbędziemy się wrastających włosków po bolesnej depilacji woskiem, czy depilatorem. Z efektów laserowego usuwania owłosienia szczególnie zadowolone są osoby, u których po depilacji np. woskiem występują podrażnienia skóry, zapalenie okołomieszkowe, wrastające włosy.

Jak działa laser Light Sheer?
Laser ma długość fali 800 nm i służy do usuwania owłosienia bezpowrotnie. Przenikająca do skóry wiązka energii jest pochłaniana przez melaninę (barwnik) włosa i zamieniania się na ciepło co uszkadza macierz włosa, czyli części mieszka włosowego, gdzie włos regeneruje się. Po uszkodzeniu macierzy włos nigdy nie odrasta.

Co to jest depilacja?
Epilacja czyli popularnie depilacja laserowa to usuwanie niechcianych włosów wraz z cebulkami na zawsze. Włosy po epilacji nie odrastają nigdy.

Cennik
w zależności od okolicy
według cennika
Pakiety 5 zabiegów
Cena  wgł. cennika
Bezbolesna Epilacja Alma Harmony
Na czym polega SHR IN-Motion?
Technologia IN-Motion™ łączy w sobie wysoką moc średnią, niską gęstość energii oraz dużą częstotliwość. Ta nowoczesna metoda epilacji polega na stopniowym zwiększaniu temperatury mieszka włosowego poprzez nakładanie się impulsów laserowych o mniejszej energii.

Skóra jest podgrzewana do momentu, aż dostarczona zostanie do tkanek skumulowana energia, niezbędna do zniszczenia włosów. IN-Motion™ nie skupia się tylko na chromoforze, jakim jest melanina. Zamiast tego powoduje stopniowe podnoszenie temperatury warstw podskórnych poprzez ciągłe przesuwanie głowicy nad obszarem zabiegowym, do temperatury, która skutecznie niszczy mieszki włosowe. Zapobiega tym samym ich ponownemu wzrostowi, nie raniąc otaczających tkanek. Jednocześnie głowica cały czas chłodzi naskórek, nie powodując skutków ubocznych, jakimi często są poparzenia. Odczuwanie bólu związanego z epilacją laserową jest zależne od ilości energii, która jest deponowana podczas każdego impulsu lasera. Ponieważ obszary zawierające chromofor (melaninę) są niszczone w temperaturze około 50°C, sposób, w jaki jest dostarczana energia potrzebna do osiągnięcia tej temperatury determinuje poziom bólu odczuwanego przez pacjenta.

Podczas użycia lasera Alma, wyposażonego w technologię IN-Motion™, nie następuje jednorazowe silne uderzenie energii, przez co nie ma ryzyka oparzeń, a pacjent nie odczuwa bólu. Technologia IN-Motion™ była przedmiotem licznych testów i badań przeprowadzonych przez lekarzy na całym świecie.

W badaniach porównujących IN-Motion™ do innych technologii laserowego usuwania włosów stwierdzono, że IN-Motion™ powoduje znacznie mniej bólu, nie tracąc nic ze swej skuteczności. Poszczególne impulsy nie powodują oparzeń na skórze, lecz ich ilość oraz częstotliwość powtarzania, podnoszą temperaturę skóry do poziomu niezbędnego do zniszczenia włosów.

Cennik
w zależności od okolicy
według cennika
Pakiety 5 zabiegów
Cena  wgł. cennika
©2024 Studio Kosmetyki Nowoczesnej Lorin Mariola i Jacek Kołaczuch. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.