Zabiegi

Dla kobiet w ciąży

Dla kobiet w ciąży
Zdarza się, że kobiety na dziewięć miesięcy odkładają wszelkie zabiegi kosmetyczne, bo po prostu boją się, że mogą zaszkodzić dziecku. Oczywiście w ciąży nie wszystko jest dozwolone, ale istnieje wiele bezpiecznych zabiegów dla przyszłej mamy. Zmiany hormonalne w czasie ciąży mogą powodować, że kobieta, która do tej pory nie miała nawet krostki na twarzy, teraz ma trądzik, a ta która leczyła różne dolegliwości skórne, teraz pięknieje.

Należy jednak pamiętać, że każda kobieta ma duży wpływ na swój wygląd. Skóra w czasie ciąży jest bardziej wrażliwa i może reagować alergicznie, np. na składniki aktywne zawarte w kosmetykach odmładzających. Patrząc na przyszłe mamy np. po czterdziestce, mamy wrażenie, że już sama ciąża działa na nie odmładzająco. Są pogodne, radosne, skóra się wygładza – wyglądają świetnie dzięki zmianom hormonalnym. Powinny stosować kosmetyki hipoalergiczne – z serii przeznaczonych dla kobiet w ciąży. Pewne składniki kremów mogą działać szkodliwie na dziecko – przede wszystkim retinol. Wysokie stężenie witaminy A może powodować wady płodu.

Przyszła mama powinna skupić się nawilżeniu twarzy, regeneracji ciała i oczywiście relaksie, który pozytywnie wpłynie na stan jej skóry i nastrój. Polecam dla przyszłych mam masaże pleców, masaże częściowe, np. tylko stóp lub górnej części ciała. Rejon brzucha jest z masażu wyłączony. Masaż może być wykonywany w pozycji leżącej na boku lub pozycji siedzącej. Dzięki niemu zmniejszają się obrzęki, znika sztywność mięśni i stawów. Masaż uelastycznia również skórę, co ułatwia jej rozciąganie.

Cennik
Oczyszczanie skóry Geneo Pologen
250 zł
Twarz szyja dekolt
450 zł
Presoterapia profesjonalny drenaż limfatyczny medycznym urządzeniem BTL
PRESOTERAPIA Badania udowodniły, że przerywana, pneumatyczna presoterapia jest bardzo skutecznym narzędziem służącym do leczenia zaburzeń układu limfatycznego. Drenaż wzmacnia też organizm po chorobach zakaźnych. Zabieg zalecany jest do redukcji cellulitu, detoksykacji i regeneracji organizmu. Ponadto stosować go można w „zespole ciężkich nóg” oraz zapobiegawczo przy skłonności do powstawania żylaków. – Taki profesjonalny drenaż limfatyczny poprawia ukrwienie skóry, zmniejsza obrzęk tłuszczowy, działa wyszczuplająco i ujędrniająco na ciało.

Dodatkową korzyścią zabiegów presoterapii jest wyraźna poprawa samopoczucia i efekt „lekkości” ciała.
Zabieg presoterapii zalecany jest przy zabiegach odchudzających i modelujących sylwetkę. Może być stosowany w serii na przykład 10 zabiegów, naprzemiennie, z innymi zabiegami odchudzającymi – najlepiej jako pierwszy zabieg przed zabiegami odchudzającymi, wszystko w celu odblokowania naczyń limfatycznych i odtoksycznienia organizmu.

Cennik
Po porodzie 6 m/c drenaż całego ciała
30 minut
Nazwa usługi
40 zł
Usuwanie rozstępów Laser Frakcyjny Emerge Palomar
Laser emituje mikrowiązki światła, które wnikają w głąb skóry i w kontrolowany sposób uszkadzają naskórek oraz skórę właściwą, jednocześnie nie naruszając ich ciągłości. Powstałe w ten sposób mikrouszkodzenia pobudzają proces głębokiej regeneracji, w którym powstają nowe fibroblasty, odbudowujące włókna kolagenowe i elastynowe, stanowiące fundament skóry. Wskutek procesu, skóra staje się gładsza, gęstsza, jędrniejsza i zdrowsza. Laser usuwa blizny potrądzikowe i pooperacyjne, rozstępy, cellulit, przebarwienia i nierówności skóry w wybranych obszarach. m.in. na ramionach, piersiach, brzuchu, udach i pośladkach.

Na czym polega zabieg?
Głowica lasera jest przykładana bezpośrednio do skóry, miejsce przy miejscu. Wiązki lasera penetrują skórę na głębokość powyżej 1,5 mm. Zabieg nie wymaga znieczulenia, jednak u osób bardzo wrażliwych można przed jego wykonaniem zastosować krem Emla. Po zabiegu skóra jest równomiernie zaczerwieniona. Ten efekt ustępuje po kilku godzinach, niemniej można go zakamuflować fluidem lub korektorem i wrócić do codziennych obowiązków.

Cennik
Usuwanie Rozstepów
7 zł/impuls
Rozstępy duża powierzchnia
7 zł/impuls 100- 600 impulsów
Vip Body System - elektroniczny system wyszczuplania
VIP LINE - precyzyjnie rzeźbi figurę, ujędrnia i liftinguje zwiotczenia ciała (np. po ciąży, odchudzaniu). To rodzaj elektronicznego fitness, w którym każdy 25-minutowy zabieg zastępuje kilkugodzinne ćwiczenia na siłowni.

VIP LINE to kompletny zabieg kosmetyczny ciała umożliwiający szybkie odchudzanie, redukcję cellulitu, wzmacnianie mięśni, ujędrnianie oraz nawilżanie i uelastycznianie skóry.

VIP® System to jedyne urządzenie na świecie, które posiada funkcję Transion® - stymulowane mięśnie pobierają energię z tkanek tłuszczowych spalają cukier i tłuszcz. Przyśpiesza odchudzanie miejscowe lub ogólne – poczujesz efekty wymierne w centymetrach już od pierwszego zabiegu!

Cennik
Gimnastyka Izometryczna mięśni
20 miniut 70 zł
Pakiety 10 zabiegów /jeden obszar
650 zł
©2024 Studio Kosmetyki Nowoczesnej Lorin Mariola i Jacek Kołaczuch. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.