Zabiegi

Laserowe zamykanie naczyń

Zamykanie naczyń krwionośnych Alma
Już jest u Nas po długim okresie oczekiwania Najnowszej światowej klasy Laser Alma Harmony Rejuvi
Platforma oferuje bezbolesne zamykanie naczyń krwionośnych za pomocą głowicy Alma Dye VL™ i wiele innych skutecznych zabiegów.

Laser dostępny tylko w renomowanych placówkach medycznych
Teraz także u Nas w Studio Kosmetyki Nowoczesnej Lorin

Alma Harmony Dye-VL™ to nowoczesna technologia do zamykania naczyń i leczenia rumienia bez ryzyka powikłań.

Zamykanie naczynek jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie!
Laser Alma Harmony Dye-VL™ posiada inteligentny system rozpoznawania pigmentów w skórze. Wyposażony jest system chłodzący skórę w trakcie trwania zabiegu, co zapewnia Pacjentowi najwyższy poziom komfortu i niesamowitą skuteczność.

Takie zabiegi są praktycznie bezbolesne, nie wymagają przebycia okresu rekonwalescencji, a Pacjent może szybko wrócić do swoich codziennych obowiązków.

Na czym polega zabieg zamykania naczynek Dye-VL™?
Laserowa terapia Dye-VL™ zmian naczyniowych, czyli pajączków polega na przekazaniu związków światła laserowego w zmienione komórki, zawierające czerwone krwinki z hemoglobiną. Ulegają one zniszczeniu, a zdrowe komórki zastępują je, w wyniku czego struktura komórkowa odnawia się i skóra staje się widocznie piękniejsza w bardzo krótkim czasie.

Dla kogo przeznaczone są zabiegi Dye-VL™?
Dla wszystkich zdrowych osób, które zauważyły u siebie nieestetyczne plamy skórne i zmiany naczyniowe. Zmiany takie przekształcać mogą się w groźne dolegliwości, jak trądzik różowaty lub rozszerzać się na inne partie ciała.
Im szybsza ich redukcja, tym lepsze i trwalsze efekty.

Cennik
Radiotermoliza
150 zł - 250 zł
Radiotermoliza plus laser diodowy
400 zł
©2024 Studio Kosmetyki Nowoczesnej Lorin Mariola i Jacek Kołaczuch. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.