Zabiegi

Lunchowe

Maska cytoplazmatyczna
Maski enzymatyczne DMK sa tak skomponowane, że wywołują głęboko w naskórku odwróconą osmozę. Pod wpływem maski powstaje "efekt pulsujący", polegający na tym, że ciśnienie osmotyczne w naczyniach włosowatych krótkotrwale wzrasta, a następnie spada. W wyniku tej reakcji płyn z przestrzeni pozakomórkowej jest odprowadzany do żył. Zakłada się, że w ten sposób można wydrenować tkankę, usuwając z niej wiele złogów i toksyn. Jeżeli po zabiegu uwidaczniają się naczynia włosowate, a skóra w dotyku jest chłodna i sprężysta, świadczy to, że maska miała odpowiednią konsystencję i była właściwie zastosowana.

Enzymy z powodzeniem wykorzystuje się w zabiegach kosmetycznych, wspomagających leczenie problemów skórnych, ale także w zabiegach anti-again. Enzymy są katalizatorami biologicznymi. Odpowiadają za reakcje biochemiczne, które przebiegają w warunkach fizjologicznych. Uczestniczą w procesach tworzenia i rozkładu materiału komórkowego. Dzięki nim znikają wiązania cząsteczkowe, uwalniając energię. Są także zaangażowane w syntezę cząsteczek, do której potrzebna jest energia. Bez udziału biokatalizatora ta reakcja przebiegałaby bardzo powoli. W istocie enzymy są cząsteczkami białek, zbudowane z długich łańcuchów aminokwasów o określonym układzie przestrzennym.

Cennik
Silnie liftingująca maska DMK
250 zł/ 40 minut
Maska cytoplazma plus Tereapia LED
300 zł / 65 minut
Geneo medyczny system oczyszczania i dotlenienia skóry
Błyskawiczny efekt liftingi o odmłodzenia oraz poprawa struktury skóry
Zabieg geneO™ jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Daje natychmiastowe efekty poprawy wyglądu skóry, wyrównania jej kolorytu i przywrócenia gładkości. Skutecznie redukuje drobne zmarszczki. Ponieważ trwa krótko, działa błyskawicznie i nie wymaga rekonwalescencji jest znakomity dla tych, którzy chcą poprawić wygląd tuż przed ważnym wydarzeniem.

W zależności od tego, jakie efekty końcowe chcemy osiągnąć, zabiegi wykonywane są w dwóch wersjach:
NeoRevive(redukcja zmarszczek, odmłodzenie i ujędrnienie skóry) i
NeoBright(wygładzenie, rozjaśnienie i rozświetlenie skóry).

Działanie NeoRevive:
  • poprawia gęstość skóry, ujędrnia ją
  • zapewnia cerze zdrowszy, promienny wygląd
  • nawadnia, odżywia i dotlenia skórę
  • widocznie zmniejsza pory
  • zapewnia optymalne odmłodzenie skóry
  • zapobiega starzeniu
  • zmniejsza widoczność zmarszczek
Cennik
Twarz
250 zł
Twarz szyja dekolt
450 zł
©2024 Studio Kosmetyki Nowoczesnej Lorin Mariola i Jacek Kołaczuch. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.