Zabiegi

Medycyna estetyczna

Specjalistyczna Terapia blizn
ScarINK to innowacyjna procedura postępowania z bliznami i defektami skórnymi różnego pochodzenia. Jest to terapia skojarzona, obejmująca mikronakłucia, techniki manualne oraz pielęgnację okołozabiegową, której poddawane są niedoskonałości skóry. Zabieg ma na celu przebudowę tkanek, aby w rezultacie osiągnąć spektakularny efekt wizualny i poprawić nasz komfort życia.

ScarINK to coś więcej niż tylko efekty estetyczne, funkcjonalne czy zdrowotne, to także możliwość zbudowania na nowo pewności siebie a nawet pożegnanie z przykrymi wspomnieniami o traumatycznych przeżyciach.

Cennik
biolifting skóry, zamykanie porów, przebarwienia, zmarszczki i bruzdy opracowanie powieki górnej i dolnej
opracowanie powieki górnej i dolnej
twarz
twarz + szyja
twarz + szyja + dekolt
blizny potrądzikowe
brzuch – (biolifting, rozstępy)
pojedyncza blizna
blizna po cesarskim cięciu
rozstępy (biodra, pośladki, uda, łydki)
250,00
350,00
550,00 zł
650,00 zł
350,00 zł - 450 zł
450,00 zł
od 200 zł- 350 zł
350,00 zł
350,00 zł - 550 zł
w połączeniu z Dermapen
w połączeniu z Dermapen
w połączeniu z Dermapen
w połączeniu z Dermapen
...
w połączeniu z Dermapen
...
w połączeniu z Dermapen
w połączeniu z Dermapen
450 zł
450 zł
650 zł
850 zł
...
650 zł
...
450 zł
750 zł
Oczyszczanie wodorowe Aquashure H2
Oczyszczanie wodorowe to nowa gwiazda w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. Skuteczność terapii przeciwstarzeniowej w wydaniu wykorzystującym cząsteczki aktywnego wodoru jest imponująca. Oczyszczanie wodorowe cieszy się coraz większą popularnością, dlatego warto rozważyć inwestycję w profesjonalny sprzęt pozwalający na przeprowadzanie tego rodzaju zabiegów. Wiele z dostępnych na rynku urządzeń, jak AQUASURE H2, oferuje szereg innowacyjnych technologii przynoszących doskonałe rezultaty w procesie rewitalizacji skóry.

Oczyszczanie wodorowe - na czym polega zabieg?
Zabieg oczyszczania wodorowego realizowany przy zastosowaniu urządzeń, takich jak HYDROGEN H2+ 6W1 czy HYDRO EGG H2 JET 200, polega na wprowadzaniu wgłąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru. Cząsteczki te perfekcyjnie oczyszczają komórki skóry oraz neutralizują wolne rodniki na jej powierzchni, w rezultacie czego mamy do czynienia ze skuteczną terapią typu anti-aging.

Cennik
Średnia cenna zabiegu
300 zł
Centrum Medyczno-Diagnostyczne LABMED
W związku z nasilonym problemem braku kierowania przez dermatologów na badania w poradniach Bakteriologicznych Nasze Studio zostało objęte patronatem przez Jednostkę Medyczną - Centrum Medyczno-Diagnostyczne LABMED.

logo labmedNa miejscu w przypadku problemów ze skórą pobieramy próbki do badań i wysyłamy do analizy w Specjalistycznej Jednostce medycznej. Jeżeli borykasz się z trądzikiem ,wypadaniem włosów, grzybicą paznokci.
Nie pomaga kuracja farmakologiczna?
Zapraszamy na badania w Naszym Studio

Mezoterapia mikroigłowa frakcyjna XXI Fusion Pen Platinum
Mikronakłuwanie skóry stosowane jest w medycynie estetycznej już od dawna jako zabiegi mezoterapii igłowej, mezoterapii rolerami. Obecnie dzięki nowym urządzeniom do mikronakłuwania przeżywa swój renesans. Nowym urządzeniem jest Nano Pen, który ze względu na swoje możliwości ma szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej oraz jest znacznie bardziej komfortowy dla skóry. W normalnych warunkach cykl odnowy komórkowej naskórka trwa ok.28 dni. Niestety z wiekiem zaczyna się wydłużać, a proces odnowy staje się coraz mniej sprawny. Skóra „naturalnie” robi się cienka, wiotka, wysuszona i drobno pomarszczona.

Jednocześnie na skutek działania szkodliwych czynników środowiskowych, szczególnie promieniowania UV(tzw. fotostarzenie), dymu papierosowego, zanieczyszczeń dołączają się głębokie zmarszczki, zaburzenia barwnikowe i poszerzone naczynka. Warstwa rogowa pogrubia się nieprawidłowo, stanowiąc jeszcze większą barierę dla różnych aktywnych substancji, które stosujemy aby skórę naprawić. Mając to wszystko na względzie szukamy takich metod, które w sposób naturalny, niemal fizjologiczny przywrócą nam młodość.

Cennik
Twarz
280 zł
Twarz szyja dekolt
370 zł
Zabieg pielęgnacyjny GeneO™
GeneO™ to błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny, którego inspiracją były gorące źródła słynące ze swoich właściwości terapeutycznych i mające fenomenalny wpływ na kondycję skóry. Przywracają jej elastyczność i równowagę. Poprawiają koloryt, intensywnie dotleniają skórę, a także koją i regenerują.

Zabieg GeneO™ dzięki wykorzystaniu biologicznych mechanizmów organizmu pozwala uzyskać efekt dotlenienia, odmłodzenia i rozjaśnienia skóry oraz pozwala na wydobycie naturalnego piękna. GeneO™ już w 15 minut pozwala na osiągnięcie trzech efektów pielęgnacyjnych jednocześnie. W tym samym czasie naturalnie i głęboko dotlenia skórę, złuszcza zrogowaciały naskórek oraz tworzy dla skóry idealne środowisko umożliwiające jej wchłonięcie maksymalnej ilości składników aktywnych i rewitalizujących (zarówno w trakcie, jak i po zabiegu).

GeneO™ w całkowicie nowatorski sposób łączy ze sobą kosmetykę i medycynę estetyczną.
W trakcie zabiegu stosuje się specjalną kapsułkę, której doskonała receptura aktywnych składników rewitalizujących, odmładzających i rozświetlających skórę wspomagana jest specjalnie zaprojektowaną głowicą.

Cennik
Twarz
250 zł
Twarz szyja dekolt
450 zł
TecarTherapy - Nowoczesna odbudowa skóry na poziomie komórkowym
Medycyna fi zykalna jest od dawna stosowana we wspomaganiu leczenia i zapobieganiu różnego typu patologiom występującym w układach narządowych człowieka. Zabiegi fi zykalne są popularną i powszechnie stosowaną metodą, wykorzystywaną we wszelkiego rodzaju jednostkach publicznej służby zdrowia (przychodnie, szpitale, sanatoria, uzdrowiska), jak i w niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej. W ostatnich czasach zaobserwowano wzrost popularyzacji zabiegów fi zjoterapeutycznych. Jest to głównie efekt częstszego kierowania pacjentów na tę formę rehabilitacji przez lekarzy z różnego typu specjalnościami.

Jak w każdym dziale medycyny, również w fizjoterapii następuje rozwój w kierunku coraz to nowszych, a zarazem bardziej skutecznych metod stosowanych w różnego typu problemach. Większe nakłady fi nansowe w krajach rozwiniętych skierowane na opiekę zdrowotną, edukację i badania naukowe powodują, że trwają tam intensyw ne poszukiwania nowych technologii wykorzystujących bodźce fizykalne. Potwierdzeniem powyższego jest wynalezienie w jednym z krajów Europy Zachodniej nowego typu urządzeń wykorzystujących fale radiowe wysokiej częstotliwości.

Cennik
Zabieg
Wycena indywidualna
Karboksyterapia terapia Co2
Nowatorski zabieg polegający na precyzyjnym wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. Ważną informacją jest, iż podawany dwutlenek węgla jest czystym, medycznym gazem, co gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu.

W momencie iniekcji gaz rozchodzi się równomiernie pod skórą, rozszerza naczynia krwionośne a dzięki temu poprawia odżywienie i dotlenienie tkanek. Podawany dwutlenek węgla stymuluje procesy regeneracji tkankowej, powstają nowe, drobne naczynia krwionośne, więc skóra staje się biologicznie młodsza i silniejsza. Karboksyterapia pobudza naturalne procesy, które często są uśpione w naszym organizmie, ze względu na starzenie się, nieprawidłowy styl życia, odżywiania, brak aktywności fizycznej. Karboksyterapia wywołuje lekki i krótkotrwały stan zapalny, który uruchamia produkcję kolagenu i elastyny. Proces przebudowy rozpoczyna się zwykle już po pierwszym zabiegu i trwa do kilku tygodni po zakończeniu serii zabiegowej. Włókna kolagenowe obkurczają się, poprawia się mikrokrążenie, dzięki czemu skóra staje się gładsza i bardziej sprężysta.

Cennik
Twarz
150 zł
Twarz szyja dekolt
250 zł
Infuzja Co2
Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu, przy użyciu specjalnego urządzenia, kontrolowanych dawek dwutlenku węgla (CO2).

Jak to działa?
Infuzja CO2 prowadzi do zwiększenia przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru oraz poprawy mikrokrążenia i odnowy komórek. Odpowiedzią skóry na iniekcje CO2 jest reakcja zapalna, co prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu. Kilka miesięcy później rozpoczyna się remodeling skóry z towarzyszącym kurczeniem się włókien kolagenowych, co skutkuje zwiększoną sprężystością skóry.

Komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na iniekcje CO2. Wprowadzony do tkanki tłuszczowej CO2 częściowo zmienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe. Zwiększone ukrwienie prowadzi do wzmożonego drenażu limfatycznego leczonego obszaru, poprawy metabolizmu i wydalania uwolnionego tłuszczu. Proces ten prowadzi do zmniejszenia liczby komórek tłuszczowych i wymodelowania sylwetki. Natomiast odnowienie komórek skóry i stymulacja syntezy kolagenu skórnego prowadzi do wygładzenia powierzchni skóry i usunięcia nieestetycznego efektu "skórki pomarańczowej".

Cennik
Infuzja CO2 plus Terapia Led
200 zł
Infusja Co2 plus zabieg Geneo
350 zł
Laser Frakcyjny Palomar Emerge
Wraz z upływem wieku, na skórze człowieka zachodzą różne, niekorzystne dla wyglądu zmiany. Jedne z nich powstają na skutek uszkodzeń mechanicznych. Są nimi blizny i rozstępy, które pozostawiają po sobie ślady, które są trwałe i trudne do usunięcia. Inne zmiany skórne, tj. zmarszczki i zmiana kolorytu skóry są związane po prostu z naszym wiekiem.

Na szczęście istnieje pewne skuteczne rozwiązanie problemu zmian skórnych.
Rozwiązanie, które pozwoli Ci:
• niemal całkowicie zredukować blizny i rozstępy,
• wyrównać koloryt skóry i przywrócić jej młodszy wygląd,
• usunąć zmarszczki występujące na Twojej skórze.

Rozwiązaniem, o którym wspominamy powyżej są zabiegi laserem frakcyjnym Emerge™, stworzonym przez amerykańską firmę Palomar. Emerge™ to laser frakcyjny wyprodukowany przez amerykańską firmę Palomar, światowego lidera najbardziej innowacyjnych technologii laserowych dla medycyny estetycznej. Zabiegi wykonywane laserem frakcyjnym, należą do najczęściej wykonywanych procedur laserowych w gabinetach Medycyny i Dermatologii Estetycznej.

Cennik
Twarz jeden obszar
7 zł / Jeden impuls
Nazwa usługi
100 - 200 impulsów
Likwidacja trądziku za pomocą fali Radiowej Matrix RF
Radiofrekwencja (RF) stała się popularna, dzięki skuteczności w zmniejszaniu wiotkości skóry i zmarszczek. Wraz z rozwojem tej technologii w kolejnych latach, z oryginalnych unipolarnych i bipolarnych urządzeń utworzono nowsze wielobiegunowe, frakcyjne, pulsacyjne i urządzenia wieloźródłowe kontrolowane fazowo (3DEEP technologia), które są dostępne już dziś. Stosuje się je w leczeniu blizn trądzikowych, bliznowców, trądziku różowatego i trądziku zapalnego, a także do ujędrniania skóry i redukcji zmarszczek. Wszystko wskazuje na to, że w medycynie anty-aging, technologia RF będzie jednym z czołowych narzędzi do walki z oznakami starzenia się skóry.

Fale radiowe / radiofrekwencja jest metodą powszechnie stosowaną w zabiegach na skórę. Ostatnio głośno jest o Radiofrekwencji Frakcyjnej (mikroigłowej), która oferuje unikalną kombinację frakcyjnej, ablacyjnej technologii. Energia prądu RF wytwarza w skórze efekt frakcyjny, czyli punktową ablację skóry i silne podgrzanie stymulujące reakcje gojenia, zachowując wokół zdrową nietknięta tkankę. Skóra stymulowana przez ciepło ulega przebudowie, co prowadzi do pogrubienia i regeneracji tkanki łącznej, oraz realnego odmłodzenia jej wyglądu.

Cennik
Twarz
450 zł
Laser plus peeling chemiczny
550 zł
Nowoczesne trójwymiarowe frakcyjne ujędrnianie skóry
Co daje zabieg INFINI:
  • przestrzenne ujędrnianie skóry twarzy i ciała
  • odmładzanie skóry twarzy i ciała
  • bezoperacyjny lifting twarzy i ciała
  • zmniejszenie rozstępów skóry o 70%

LUTRONIC INFINI to pierwsza na świecie platforma medyczna RF, która łączy dwie różne techniki działania polem radiowym na tkanki – delikatną powierzchniową i agresywną podskórną o wyjątkowej skuteczności i bardzo krótkim czasie gojenia. To urządzenie medyczne (CE) wykorzystujące pole radiowe (RF) do powierzchniowego lub objętościowego nagrzewania skóry. Aparat wyposażony jest w dwie, niezależne głowice zabiegowe:

• Superficial Fractional RF (SFR) – nieinwazyjna do działania powierzchniowego
• Micro needle Fractional RF (MFR) – z matrycą 49 mikroigieł sięgających 3,5 mm w głąb skóry

Schemat działania głowicy MFR z matrycą igieł wstrzeliwaną na zadaną głębokość w skórę. Kiedy igły wstrzelone osiągają max głębokość emitowany jest impuls pola radiowego, który bardzo silnie i krótko nagrzewa tkanki wokół końców igieł. Po emisji pola igły natychmiast się wycofują.

Cennik
Twarz
1000 zł
Twarz szyja dekolt
1200 zł
Peelingi medyczne firmy Dermaquest, Vi Pee, Rhonda Alison
Peeling zapewnia skuteczne wygładzenie powierzchni skóry, spłycenie blizn i rozstępów. Zabieg normalizuje proces wydzielania melaniny a tym samym likwiduje przebarwienia już istniejace i zapobiega powstawaniu nowych. Peeling reguluje również wydzielanie sebum, dzieki czemu znacznie zwęża pory i w widoczny sposób poprawia strukturę, barwę i ogólną kondycję skóry trądzikowej. Peelingi są gamą zabiegów prowadzących do złuszczenia warstw naskórka i części skóry właściwej, usuwając w ten sposób defekty kosmetyczne i/lub zmiany chorobowe zlokalizowane w obrębie naskórka lub naskórka i skóry właściwej. Cel ten osiąga się na kilka sposobów (podział peelingów ze względu na rodzaj):

Peelingi są gamą zabiegów prowadzących do złuszczenia warstw naskórka i części skóry właściwej, usuwając w ten sposób defekty kosmetyczne i/lub zmiany chorobowe zlokalizowane w obrębie naskórka lub naskórka i skóry właściwej. Cel ten osiąga się na kilka sposobów (podział peelingów ze względu na rodzaj):

Cennik
Peelingi dermatologiczne
180 zł- 350 zł
Peelingi pakiet zabiegowy twarz
850 zł
PRX-T33 -medyczna biorewitalizacja skóry bez użycia igieł
Peelingi medyczne już kilka lat temu zyskały sobie ogromne uznanie pacjentów i specjalistów medycyny estetycznej. Gwarantują szybkie efekty, działają głęboko i nie wymagają kuracji pozabiegowej. Najnowszym osiągnięciem w dziedzinie peelingów medycznych jest biorewitalizacja skóry peelingiem PRX-T33.

Niesamowite właściwości tego zabiegu pozwalają nie tylko dogłębnie oczyścić skórę, ale też fantastycznie wpływają na poprawę jej gładkości, pomagają usunąć przebarwienia i niektóre blizny (szczególnie blizny zanikowe i pozostałe po trądziku młodzieńczym), dają olśniewający efekt liftingu bez konieczności poddania się złożonej procedurze medycznej, a także bez właściwych peelingom chemicznym dolegliwości pozabiegowych: złuszczania naskórka i zaczerwienień .

Peeling PRX-T33 można śmiało uznać za idealne rozwiązanie dla zabieganych współczesnych kobiet i mężczyzn, którzy nie mają czasu na długotrwałe i wymagające rekonwalescencji zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, a zależy im na utrzymaniu idealnej formy i kondycji skóry.

Cennik
Twarz
350 zł
PRX plus Nano Pen Twarz
550 zł
Radiotermoliza Termoablacja Usuwanie prosaków i zmian skórnych
Termoablacja to najnowsza metoda usuwania prosaków. Wykonuje się ją przy użyciu aparatury, która pozwala ususzyć prosaki, które następnie odpadają, co pozwala skutecznie usunąć ich zawartość. Zabieg ten ma gwarantować, że skóra po nim dojdzie do siebie już po tygodniu (zakładając jednak, że pojawiające się strupki nie będą zdrapywane, prosaki nie będą usuwane na własną rękę). Po kilku dniach po pierwszym zabiegu należy udać się ponownie do gabinetu, by usunąć zawartość prosaków. Oczywiście nie można liczyć, że prosaki nie odrosną, bo zapewne na miejscu usuniętych pojawią się nowe. Można jednak liczyć na to, że proces odrastania potrwa trochę dłużej niż w przypadku innych metod. Metoda w 100% bezpieczna i skuteczna. Brak wyciskania i uszkadzania skóry, zachodzi proces ziarnowania naskórka i skóra goi się w sposób szybki i naturalny

Pod powiekami masz małe białe krostki? Być może twarde w dotyku grudki znajdują się na policzkach lub skroniach? Kusi Cię, by je wycisnąć? W żadnym wypadku tego nie rób! Przeczytaj, jak radzić sobie z tymi zmianami...

Cennik
Twarz
150 zł - 250 zł
Radiotermoliza plus Laser diodowy
350 zł
Retinol-Skuteczne Usuwanie przebarwień i odmładzanie skóry
Zabieg silnie regeneruje i stymuluje skórę, dzięki czemu zwiększa jej jędrność i elastyczność. Retinol [5%] - czysta forma witaminy A jest niezbędna do prawidłowego formowania się i regulowania wzrostu komórek skóry. Retinol to wielofunkcyjna substancja aktywna, która jest polecana zarówno w przypadku walki z trądzikiem u młodszych osób, jak i na zmiany wywołane procesem fotostarzenia się skóry, w przypadku cery dojrzałej oraz jako składnik zapobiegawczy pozwalający przedłużyć młodość komórek skóry.

Retinol jest jednym z najsilniejszych składników aktywnych działających przeciwzmarszczkowo i przeciwstarzeniowo. Rewelacyjnie niweluje problem rozstępów i blizn potrądzikowych. Meline jako następca Cosmelanu to obecnie jeden z najskuteczniejszych preparatów o silnym działaniu depigmentacyjnym. Stanowi połączenie peelingu chemicznego oraz dermokosmetyków zawierających inhibitory procesu melanogenezy (tworzenia barwnika w skórze) stworzonych specjalnie do tego celu.
Nowoczesna kuracja przeciwprzebarwieniowa - Meline istnieje na rynku europejskim od kilku lat. 

Cennik
Twarz 5% Retinolu
450 zł
Retinol plus Nano Pen
500 zł
Terapia fotodynamiczna Led likwidacja trądziku
Terapia fotodynamiczna Led likwidacja trądziku, odmładzanie,regeneracja. Terapia światłem LED jest wskazane dla osób z cerą trądzikową. Odpowiedni rodzaj naświetlań sprawi, że bakterie odpowiedzialne za zmiany trądzikowe zostaną zniszczone, za pomocą uaktywnionej przez promieniowanie LED substancji czyli porfiryny. Ponadto terapia światłem LED jest doskonałym sposobem na opóźnienie procesów starzenia się skóry. Zabiegi te pomagają również w przypadku wiotkiej skóry, niewyraźnego owalu twarzy, także są pomocne w zwalczaniu zmarszczek, szczególnie tak zwanych kurzych łapek.
Wszelkie przebarwienia, sińce pod oczami, plamy na dłoniach, blizny i inne zaburzenia pigmentacji może usunąć światło LED.

Ponadto terapię wykorzystuje się w zwężaniu rozszerzonych porów i ożywianiu kolorytu skóry zmęczonej i zszarzałej. Zabiegi poleca się niemal każdemu (za wyjątkiem ciężarnych, chorych na nowotwory, przyjmujących leki fotodegradowalne, uczulonym na światło), ponieważ nie mają skutków ubocznych oraz są całkowicie bezbolesne.

Cennik
Twarz
80 zł
Dodatkowo  w zabiegu z oferty
50 zł
CARBOLIFT FRAKCYJNY
CARBOLIFT FRAKCYJNY jest skuteczną alternatywą dla tradycyjnych zabiegów z użyciem wypełniaczy i botoksu.

Polega na intensywnej stymulacji skóry do silnego zagęszczenia poprzez kontrolowane mikrouszkodzenia tkanek przy jednoczesnym podawaniu medycznego CO2 do skóry właściwej.
Infuzja multiigłowa czyli zamiast tradycyjnej igły użyty jest kardridż , zmniejsza bolesność i efektywność zabiegu CO2, zwiększa transport krwi i tlenu i składników odżywczych do obszaru poddawanego zabiegowi oraz poprawia mikrokrążenie. Mechaniczne podawanie CO2 indukuje proces zapalny , powstawanie fibroblastów , stymuluje syntezę kolagenu i innych białek tkanki łącznej, co wpływa na elastyczność i jędrność skóry.

Następstwem podania CO2 bezpośrednio do tkanek jest czasowe rozszerzenie naczyń krwionośnych i powstanie stanu zapalnego co powoduje poprawę lokalnego ukrwienia, a tym samym metabolizm tkankowy ,jak również wspomaganie naturalnych procesów regeneracyjnych.

Przebieg komórkowy w tkankach po podaniu CO2

Wydzielanie czynników wzrostu
Stymulacja fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu, co prowadzi do przebudowy skóry, w której powstają kolagen typu III, IV, I oraz elastyna

Długotrwały proces poprawy gęstości i elastyczności skóry, odbudowa i regeneracja

Cennik
Twarz
80 zł
Dodatkowo  w zabiegu z oferty
50 zł
©2024 Studio Kosmetyki Nowoczesnej Lorin Mariola i Jacek Kołaczuch. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.