Zabiegi

Pielęgnacja oprawy oka

Permanentne farbowanie brwi i rzęs ze stylizacją
Każda kobieta marzy o pięknym wyglądzie, idealnych rysach twarzy i … kształtnych brwiach!

Zadbane, profesjonalnie wyregulowane i odpowiednio podkreślone brwi potrafią w niezwykle korzystny sposób wpłynąć na wygląd całej twarzy. Wiele kobiet traci naturalnie gęste brwi na skutek :nadmiernej depilacji brwi w młodości, zmian hormonalnych, przebytych wypadków z urazami łuku brwiowego lub kuracji w przebiegu choroby nowotworowej. Kształt brwi zaburza się wówczas i wymaga poprawy.

Samodzielne podkreślanie brwi cieniem lub kredka nie zawsze wygląda poprawnie i zajmuje kilka cennych minut podczas porannego makijażu. W dodatku nietrwała koloryzacja brwi pod wpływem czynników atmosferycznych: deszczu, śniegu oraz styczności z wodą wypłukuje się i zdradza nieregularny kształt brwi czasem w najmniej oczekiwanym momencie. Doskonałym rozwiązaniem jest wówczas TRWAŁA KOLORYZACJA w profesjonalnych warunkach salonowych z iście geometrycznym doborem odpowiedniego kształtu przez przeszkolonego w tym kierunku kosmetologa.

Cennik
Brwi
30 zł
Rzęsy
20 zł
©2024 Studio Kosmetyki Nowoczesnej Lorin Mariola i Jacek Kołaczuch. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.