Zabiegi

Pozostałe zabiegi

Trychologia problem ze skórą głowy i włosów
Trycholog nie jest lekarzem, jest specjalistą zajmującym się tylko i wyłącznie skórą głowy oraz włosami. To co różni go od lekarza, np. dermatologa, to fakt, że nie zajmuje się innymi schorzeniami skórnymi występującymi na innych częściach ciała. Zadaniem trychologa jest dokładna analiza stanu skóry głowy, cebulek włosów, schorzeń związanych ze skórą głowy (jak np. łupież, łojotokowe zapalenie skóry głowy, łuszczyca), ustalenie przyczyn wypadających włosów oraz dobranie odpowiedniego, indywidualnego, sposobu pielęgnacji włosów.

Kiedy należy udać się do trychologa?
Trychologa warto odwiedzić, gdy zaobserwujemy zmiany na skórze głowy (np. suche płatki łupieżu, zbierającą się oleistą substancję za paznokciami po wcześniejszym podrapaniu się po głowie, zaczerwienienie, skupiska krostek).Również wtedy, kiedy pojawia się problem ze swędzącą skórą głowy bądź uczuciem jej nadmiernego ściągnięcia. Również w sytuacji, gdy zaobserwujemy zmiany w ilości wypadających włosów, ale uwaga: wypadanie włosów jest etapem procesu wymiany fizjologicznej włosów.

Cennik
Konsultacja
50 zł
Diagnostyka z badaniem
80 zł
Karboksyterapia w leczeniu skóry głowy
Karboksyterapia pozwala na skutecznie leczenie różnych rodzajów łysienia oraz problemów związanych z nadmiernym wypadaniem włosów. Terapia dwutlenkiem węgla może być swobodnie łączona z innymi metodami leczenia, które mogą dodatkowo potęgować efekt wzrostu włosów.

Szczególnie efektywna jest terapia łączona na porost włosów – karboksyterapia + mezoterapia mikroigłowa Nano Pen specjalnie dobranymi preparatami. Zarówno terapia dwutlenkiem węgla, jaki terapia mikroigłowa jest znana od bardzo dawna i stosowana w wielu dziedzinach medycyny. Jednak połączenie tych dwóch terapii w czasie jednej sesji zabiegowej to zupełnie nowa metoda o szerokim spektrum wskazań, dająca w krótkim czasie spektakularne efekty. Synergia działania karboksyterapii oraz mezoterapi mikroigłowej została stosunkowo niedawno odkryta, lecz bardzo szybko doceniona przez najlepszych specjalistów ze względu na jej małoinwazyjność, dobrą tolerancję przez Pacjentów i maksymalne efekty, bez ryzyka działań niepożądanych.

Cennik
Karboksyterapia skóry głowy
150 zł
Karboksyterapia plus mezoterapia
350 zł
©2024 Studio Kosmetyki Nowoczesnej Lorin Mariola i Jacek Kołaczuch. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.