Zabiegi

Lifting skóry 3d

Odmładzanie i lifting w jednym – 3D fractional tightening
Nowoczesne trójwymiarowe frakcyjne ujędrnianie skóry: odmładzanie i lifting w jednym – 3D fractional tightening

Co daje zabieg INFINI:
  • przestrzenne ujędrnianie skóry twarzy i ciała
  • odmładzanie skóry twarzy i ciała
  • bezoperacyjny lifting twarzy i ciała
  • zmniejszenie rozstępów skóry o 70%

LUTRONIC INFINI to pierwsza na świecie platforma medyczna RF, która łączy dwie różne techniki działania polem radiowym na tkanki – delikatną powierzchniową i agresywną podskórną o wyjątkowej skuteczności i bardzo krótkim czasie gojenia. To urządzenie medyczne (CE) wykorzystujące pole radiowe (RF) do powierzchniowego lub objętościowego nagrzewania skóry.

Aparat wyposażony jest w dwie, niezależne głowice zabiegowe:
  • Superficial Fractional RF (SFR) – nieinwazyjna do działania powierzchniowego
  • Micro needle Fractional RF (MFR) – z matrycą 49 mikroigieł sięgających 3,5 mm w głąb skóry

Schemat działania głowicy MFR z matrycą igieł wstrzeliwaną na zadaną głębokość w skórę. Kiedy igły wstrzelone osiągają max głębokość emitowany jest impuls pola radiowego, który bardzo silnie i krótko nagrzewa tkanki wokół końców igieł. Po emisji pola igły natychmiast się wycofują.

Cennik
Twarz
700 zł
Twarz szyja dekolt
1000 zł
Termolifting twarzy i ciała Alma
Termolifting ALMA Harmony NIR™
Termolifting ALMA NIR™ - efekt liftingu bez skalpela.
Izraelska firma Alma Lasers™ jest światowym liderem w tworzeniu technologii działających w oparciu o laser, światło, fale radiowe oraz ultradźwięki, przeznaczonych dla medycyny estetycznej oraz chirurgii. Oferuje innowacyjne systemy łączące kilka technologii w jednym urządzeniu, które wychodzą naprzeciw rosnącym potrzebom Pacjentów i kosmetologów. Platforma Alma Beauty Rejuve™ oferuje szeroki wybór zabiegów na twarz. Zabiegi są całkowicie bezpieczne, nawet na delikatnej i cienkiej skórze, jak szyja i dekolt. Efektem zabiegów jest poprawa wyglądu zmian naczyniowych i redukcja zmian pigmentowych, zmniejszenie wielkości porów, poprawa kolorytu i struktury skóry, ujędrnienie i poprawa jej sprężystości.

Na czym polega termolifting NIR™ - laserowe ujędrnianie twarzy?
Termolifting NIR™ to zabieg ujędrniający, który poprawia kondycję skóry twarzy i ciała. Wykorzystuje on promieniowanie podczerwone IR emitowane przez specjalną szafirową głowicę.
Wysyłane fale mają długość do 1300 nm i powodują w pełni bezpieczne podgrzanie głębokich warstw skórnych do ok. 40-44 stopni Celsjusza. Oddziaływanie w ten sposób na włókna powoduje ich gwałtowne kurczenie się, które z kolei ściąga skórę dając efekt większej elastyczności.

Dla kogo przeznaczone są zabiegi termoliftingu NIR™?
Zabieg ujędrniający przeznaczony jest dla wszystkich kobiet i mężczyzn, bez względu na rodzaj skóry. Możemy go wykonać na każdym fototypie, skórze opalonej oraz naczyniowej.
Zabieg odpowiedni jest dla osób, które: mają opadające powieki i policzki, opadający owal twarzy, zmarszczki oraz bruzdy nosowo – wargowe, wiotkość w obrębie: brzucha, ud (także ich wewnętrzna strona), obszar nad kolanami, również wewnętrzna strona ramion, a nawet skóra dłoni,
chcą poprawić gęstość skóry, jako profilaktyka przeciwstarzeniowa w wieku 25-35 lat.

Cennik
Ujędrniający zabieg brzuch
600 zł
Pośladki
500 zł
Motylki -opadające skóra ramiona
400 zł
Twarz
550 zł
Twarz szyja dekolt
800 zł
Kolana
250 zł
Uda
700 zł
©2024 Studio Kosmetyki Nowoczesnej Lorin Mariola i Jacek Kołaczuch. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.