Witaj w krainie

piękna & lepszego jutra

Studio Kosmetyki Nowoczesnej Lorin to miejsce, po odwiedzeniu którego każdy poczuje się piękniej, młodziej, a przede wszystkim lepiej. Pragnąc świadczyć usługi najwyższej jakości, zawsze wykorzystujemy pełnię naszych umiejętności, korzystając przy tym z najnowszej generacji sprzętu, posiadającego odpowiednie atesty medyczne. Dbamy o to, aby zawsze być „na czasie”, dlatego regularnie uczestniczymy w szkoleniach kosmetycznych, wykładach doszkalających, seminariach, a także branżowych targach. Celem naszych działań jest nie tylko pielęgnowanie urody, ale również pomoc w eliminowaniu wszelkich problemów natury dermatologiczno-kosmetycznej, z którym borykać muszą się nasi klienci.

Jeśli zmagasz się z wyżej wymienionymi problemami, możesz liczyć na to, że u nas nawiążesz kontakt z doświadczonym dermatologiem, który zdiagnozuje Twoją dolegliwość oraz zaplanuje jej leczenie, które wsparte naszymi metodami, okaże się niezwykle efektywne.
ico1 gotowosc

GOTOWOŚĆ

ico1 skutecznosc

SKUTECZNOŚĆ

ico1 profesjonalizm

PROFESJONALIZM

Kadra

p1a

Mariola

p3a

Karolina

Studio lorin

od środka - zapraszamy!

©2024 Studio Kosmetyki Nowoczesnej Lorin Mariola i Jacek Kołaczuch. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.