Zabiegi

Zabiegi na ciało

Zabieg z użyciem fali radiowej połączonej z mikronakłuciami
Radiofrekwencja mikroigłowa RF to alternatywna metoda do lasera frakcyjnego CO2 w usuwaniu blizn i rozstępów oraz wygładzaniu zmarszczek. RF mikroigłowy zwany radiofrekwencją mikroigłową to niechirurgiczny zabieg z wykorzystaniem fal radiowych RF dający efekt odmłodzenia skóry, spłycania blizn zanikowych i zmniejszanie rozstępów poprzez odbudowę włókien kolagenowych. RF jest alternatywą dla lasera frakcyjnego CO2 ze względu na porównywalne efekty i krótszy czas gojenia. Działanie ciepła na skórę. Przyczyny starzenia się skóry. Z wiekiem nasza skóra wiotczeje i rozciąga się. Z tego powodu z czasem obserwujemy obwisanie policzków, owalu twarzy, podbródka. Daje to efekt smutnej i zmęczonej twarzy, a rysy stają się „kańciaste", wyostrzone, skóra pokrywa się zmarszczkami.

Dlatego ujędrnianie i odmładzanie skóry polega na podgrzaniu włókien kolagenowych, które podobnie jak rozciągnięta „gumka od bielizny" obkurczą się i napną. Zabieg RF mikroigłowy, ultradźwięki, ciepło laserów frakcyjnych i inne zabiegi z falami RF działają właśnie poprzez ogrzewanie głębokich warstw skóry. To pobudza aktywność fibroblastów, komórek produkujących kolagen. Co więcej stare rozerwane i rozciągnięte włókna kolagenowe napinają się i ulegają obkurczeniu.

Cennik
Rozstępy mały obszar
1000 zł
Rozstępy
1000 zł- 1500 zł
Karboksyterapia terapia Co2 w leczeniu otyłości i usuwaniu cellulitu
Karboksyterapia to metoda leczenia dwutlenkiem węgla, który nazywany jest "cudownym gazem". Metoda ta uważana jest za przełom w medycynie i kosmetologii. To bezpieczna i nieinwazyjna metoda pomagająca zwalczać problemy takie jak: cellulit, blizny, rozstępy, nadmiark tkanki tłuszczowej.

Jak to działa?
Infuzja CO2 prowadzi do zwiększenia przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru oraz poprawy mikrokrążenia i odnowy komórek. Odpowiedzią skóry na iniekcje CO2 jest reakcja zapalna.

Twoja skóra jest wiotka i mało napięta? Denerwują Cię nieustępujące cienie wokół oczu? Masz problem z cellulitem lub nadmiarem tkanki tłuszczowej? Wszystkie te problemy zażegnać można dzięki nowej i rewelacyjnej metodzie, którą jest karboksyterapia! Już dziś umów się na wizytę w naszym śląskim Studio Urody i zapewnij sobie lepszy wygląd. Jeśli jednak nie jesteś do końca przekonana co do tej metody, to zachęcamy Cię do tego, aby się z nią dokładniej zapoznać! Zapewniamy, że już za chwilę zdasz sobie sprawę, że chcesz odwiedzić nasz salon kosmetyczny w Jaworznie!

Cennik
Rozstępy ciało
200 zł- 1000 zł
Tkanka tłuszczowa i cellulit
Według Cennika na stronie
Tecartherapy - leczenie cellulitu i nadwagi
Medycyna fi zykalna jest od dawna stosowana we wspomaganiu leczenia i zapobieganiu różnego typu patologiom występującym w układach narządowych człowieka. Zabiegi fi zykalne są popularną i powszechnie stosowaną metodą, wykorzystywaną we wszelkiego rodzaju jednostkach publicznej służby zdrowia (przychodnie, szpitale, sanatoria, uzdrowiska), jak i w niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej. W ostatnich czasach zaobserwowano wzrost popularyzacji zabiegów fi zjoterapeutycznych. Jest to głównie efekt częstszego kierowania pacjentów na tę formę rehabilitacji przez lekarzy z różnego typu specjalnościami.

Jak w każdym dziale medycyny, również w fizjoterapii następuje rozwój w kierunku coraz to nowszych, a zarazem bardziej skutecznych metod stosowanych w różnego typu problemach. Większe nakłady fi nansowe w krajach rozwiniętych skierowane na opiekę zdrowotną, edukację i badania naukowe powodują, że trwają tam intensyw ne poszukiwania nowych technologii wykorzystujących bodźce fizykalne. Potwierdzeniem powyższego jest wynalezienie w jednym z krajów Europy Zachodniej nowego typu urządzeń wykorzystujących fale radiowe wysokiej częstotliwości.

Cennik
Zabieg
Wycena indywidualna
Masaż relaksacyjny
Celem masażu relaksacyjnego, zgodnie z nazwą, jest uspokojenie organizmu oraz wprowadzenie go w stan relaksu. To doskonała forma terapii niemal dla każdego – pozwalająca m.in.:
  • zredukować napięcie mięśniowo – nerwowe,
  • zrelaksować umysł,
  • uzyskać uczucie pełnego odprężenia i zmniejszyć poziom stresu.

Masaż relaksacyjny zatem sprawdza się zatem zarówno w stanach zmęczenia fizycznego – na przykład po długotrwałym wysiłku sportowym, jak i zmęczenia umysłowego – po ciężkim dniu w pracy, czy doświadczeniu stresującej sytuacji. Jest to bardzo delikatny zabieg, prowadzony w spokojnej, wyciszającej atmosferze, która pozwala pacjentowi oderwać się od problemów i rozluźnić się w pełni.

Cennik
Masaż relaksacyjny ciało
60 minut / 60 zł
Masaż z zabiegiem pielęgnacyjnym ciało
100 zł - 140 zł
Presoterapia profesjonalny drenaż limfatyczny
PRESOTERAPIA Badania udowodniły, że przerywana, pneumatyczna presoterapia jest bardzo skutecznym narzędziem służącym do leczenia zaburzeń układu limfatycznego. Drenaż wzmacnia też organizm po chorobach zakaźnych. Zabieg zalecany jest do redukcji cellulitu, detoksykacji i regeneracji organizmu. Ponadto stosować go można w „zespole ciężkich nóg” oraz zapobiegawczo przy skłonności do powstawania żylaków. – Taki profesjonalny drenaż limfatyczny poprawia ukrwienie skóry, zmniejsza obrzęk tłuszczowy, działa wyszczuplająco i ujędrniająco na ciało.

Dodatkową korzyścią zabiegów presoterapii jest wyraźna poprawa samopoczucia i efekt „lekkości” ciała. Zabieg presoterapii zalecany jest przy zabiegach odchudzających i modelujących sylwetkę. Może być stosowany w serii na przykład 10 zabiegów, naprzemiennie, z innymi zabiegami odchudzającymi – najlepiej jako pierwszy zabieg przed zabiegami odchudzającymi, wszystko w celu odblokowania naczyń limfatycznych i odtoksycznienia organizmu. Rezultaty terapii są widoczne zarówno ze strony estetycznej jak i fizjologicznej ściśle powiązane ze zwyczajami żywieniowymi, morfologią i fizjologią każdej z osób. Zalecane jest wypijanie 2,5 l wody dziennie w celu uzyskania optymalnych efektów drenujących.

Cennik
Presoterapia 30 minut
40 zł
Presoterapia 45 minut
60 zł
Usuwanie rozstępów Laser Frakcyjny Emerge Palomar
Laser emituje mikrowiązki światła, które wnikają w głąb skóry i w kontrolowany sposób uszkadzają naskórek oraz skórę właściwą, jednocześnie nie naruszając ich ciągłości. Powstałe w ten sposób mikrouszkodzenia pobudzają proces głębokiej regeneracji, w którym powstają nowe fibroblasty, odbudowujące włókna kolagenowe i elastynowe, stanowiące fundament skóry. Wskutek procesu, skóra staje się gładsza, gęstsza, jędrniejsza i zdrowsza. Laser usuwa blizny potrądzikowe i pooperacyjne, rozstępy, cellulit, przebarwienia i nierówności skóry w wybranych obszarach. m.in. na ramionach, piersiach, brzuchu, udach i pośladkach.

Na czym polega zabieg?
Głowica lasera jest przykładana bezpośrednio do skóry, miejsce przy miejscu. Wiązki lasera penetrują skórę na głębokość powyżej 1,5 mm. Zabieg nie wymaga znieczulenia, jednak u osób bardzo wrażliwych można przed jego wykonaniem zastosować krem Emla. Po zabiegu skóra jest równomiernie zaczerwieniona. Ten efekt ustępuje po kilku godzinach, niemniej można go zakamuflować fluidem lub korektorem i wrócić do codziennych obowiązków. Długość trwania zabiegu jest zależna od efektu, jaki chcemy uzyskać oraz danej strefy. Przykładowo – usuwanie rozstępów z bioder trwa ok. 15 minut.

Cennik
Likwidacja rozstępów 7 zł/impuls
500 / 700 impulsów
Nazwa usługi
1000 zł - 4500 zł
Gimnastyka izometryczna mięśni Vip Line
Urządzenie VIP LINE jest jednym z najbardziej wszechstronnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń do polepszania estetyki ciała i twarzy. Urządzenie powstało w Centrum leczenia otyłości w Toronto. Efekty potwierdzone są licznymi badaniami klinicznymi i aparat posiada klasyfikację urządzenia medycznego do zastosowań medycznych i terapeutycznych Elektrostymulacja VIP Line to zabieg, w którym przy pomocy prądu o niskiej częstotliwości wywołujemy skurcz mięśni podobny do tego, który następuje podczas ćwiczeń fizycznych.

Urządzenie VIP line posiada opatentowaną, klinicznie testowaną funkcję Transion o ruchu skrętnym mięśni wspomagająca i przyspieszająca odchudzanie, redukująca nawagę ogólną i miejscową.
Skuteczność tej metody w zakresie modelowania sylwetki związana jest z jednoczesnym jej działaniem na tkankę podskórną, tkankę mięśniową, i układ krążenia.

Cennik
1 zabieg
80 zł
Pakiet 10 zabiegów
650 zł
Laseroterapia jako sposób leczenia grzybicy paznokci
Leczenie grzybicy polega na naświetlaniu płytki paznokcia światłem lasera. Wśród metod leczenia grzybicy można wymienić farmakologię oraz sposoby zachowawcze, polegające na stosowaniu preparatów przeciwgrzybiczych.

Dużym zainteresowaniem pacjentów cieszy się też laseroterapia z użyciem lasera diodowego
Zabieg laserowy stanowi alternatywę dla terapii z zastosowaniem lakierów przeciwgrzybiczych lub preparatów przyjmowanych doustnie.

Podczas seansu z wykorzystaniem lasera infekcja grzybicza zostaje usunięta bez ryzyka wystąpienia efektów ubocznych, a sama terapia polega na naświetlaniu płytki paznokcia oraz tkanek okalających wiązką lasera.

Cennik
1 zabieg
150 zł
Pakiet 10 zabiegów
700 zł
©2024 Studio Kosmetyki Nowoczesnej Lorin Mariola i Jacek Kołaczuch. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.