Zabiegi

Usuwanie przebarwień

Laser Palomar Emerge™ na przebarwienia skóry
Laser Palomar Emerge jest nieablacyjnym laserem frakcyjnym, którego mikrowiązki światła wnikają w głąb skóry i w kontrolowany sposób uszkadzają naskórek oraz skórę właściwą, bez naruszania ich ciągłości. Powstałe mikrouszkodzenia zapoczątkowują proces głębokiej regeneracji, wówczas zostają wytwarzane nowe fibroblasty, które odbudowują włókna kolagenowe i elastynowe, stanowiące fundament skóry. Dzięki temu skóra staje się gładsza, gęstsza, jędrniejsza i zdrowsza. Głowica lasera jest przykładana bezpośrednio do skóry miejsce przy miejscu, wiązki lasera penetrują skórę na głębokość powyżej 1,5 mm. Zabieg nie wymaga znieczulenia, a skóra po zabiegu jest równomiernie zaczerwieniona. Zaletą zabiegu laserem Emerge jest przede wszystkim krótki czas rekonwalescencji i szybki powrót do swoich codziennych obowiązków.

Laser Emerge posiada szeroki zakres możliwości, przede wszystkim ma działanie odmładzające, pobudza komórki do wytwarzania kwasu hialuronowego, który wypełnia zmarszczki. Świetnie się sprawdza w spłycaniu zmarszczek w okolicach oczu, tzw. „kurzych łapek”. Ponadto znakomicie radzi sobie z różnego rodzaju bliznami, przebarwieniami, cieniami i workami pod oczami oraz rozstępami. Poprzez pobudzenie procesów wytwarzania kolagenu i elastyny następuje przebudowa skóry, która zastępowana jest nową i zdrową tkanką.

Cennik
Twarz
Impuls 7 zł
Twarz szyja dekolt
100-300 impulsów
Alkaline Wash dla cer z przebarwieniami
Jako produkt depilacyjny posiada specjalne bufory, które umożliwiają kwasowi tioglikolowemu podniesienie pH skóry do 12 bez wywoływania podrażnienia. Ponadto maskę można stosować w przypadku przebarwień, trądzika zapalnego, blizn, rozstępów, wrastających włosów.

Zabieg paramedyczny z zastosowaniem Alkaline Wash przeznaczony jest dla skór o nieregularnym kolorze, odbarwieniach i przebarwieniach, spowodowanych działaniem słońca. W przypadku przebarwień hormonalnych, przebarwionych blizn, po urazach takich jak trądzik. Idealny przy stanach zapalnych, zwłaszcza w przypadku trądziku cystowego.

Alkaline Wash jest jedną dostępną na rynku formułą, która ma działanie zasadowe (alkaliczne). Roztwór zasadowy zmienia pH skóry z 5,6 do prawie 12 w czasie krótszym niż 3 minuty.
W ten sposów rozpulchnia, zmiękcza i rozpuszcza komórki skóry. Podczas wykorzystywania środków alkalicznych zaleca się przeprowadzenie zabiegów co 14 dni. Należy jednak pamiętać o stosowaniu zabiegów zamiennych z zabiegami enzymatycznymi. Im więcej różnicujemy zabiegi i zmieniamy formuły, tym szybciej skóra będzie reagowała na proces odnowy. Zabieg paramedyczny z użyciem Alkaline Wash powinien być wspomagany pielęgnacją domową, przedłużając efekty osiągnięte w gabinecie.

Cennik
Twarz
250 zł
Twarz szyja dekolt
450 zł
Peeling Jeesnera
Płyn Jessnera jest to roztwór alkoholowy, który składa się z kwasu salicylowego, kwasu mlekowego oraz rezorcyny. Roztwór usuwa zmiany trądzikowe oraz złuszcza skórę. Składniki wchodzące w skład tego roztworu działają kompleksowo na złuszczenie nadmiaru zrogowaciałego naskórka oraz jego odnowę. Peeling może być stosowany do każdego rodzaju skóry. Miejscowo zastosowany roztwór Jessnera wywołuje zmiany w naskórku podobne do obserwowanych po zastosowaniu retinoidów.

Peeling może być delikatny lub intensywny. Zależy to od ilości warstw preparatu - maksymalna ilość to 3 warstwy w odstępach 5-7 minut oraz doboru preparatu kończącego zabieg.

Specyfiką działania płynu jest jego aktywność, nawet po wyjściu osoby poddawanej zabiegowi z gabinetu. Pierwszego dnia po procedurze, skóra ciemnieje i unosi się naskórek. Kolejnego dnia naskórek zaczyna się złuszczać i proces ten kończy się czwartego dnia. Do maskowania zmian można stosować różne kremy nawilżające oraz specjalny makijaż.

Cennik
Twarz
180 zł
Twarz szyja dekolt
360 zł
Technologia Alma Beauty Rejuve™
Izraelska firma Alma Lasers™ jest światowym liderem w tworzeniu technologii działających w oparciu o laser, światło, fale radiowe oraz ultradźwięki, przeznaczonych dla medycyny estetycznej oraz chirurgii. Oferuje innowacyjne systemy łączące kilka technologii w jednym urządzeniu, które wychodzą naprzeciw rosnącym potrzebom Pacjentów i kosmetologów.

Platforma Alma Rejuve oferuje szeroki wybór zabiegów na twarz. Zabiegi są całkowicie bezpieczne, nawet na delikatnej i cienkiej skórze, jak szyja i dekolt. Efektem zabiegów jest poprawa wyglądu zmian naczyniowych i redukcja zmian pigmentowych, zmniejszenie wielkości porów, poprawa kolorytu i struktury skóry.

Jak działa system Alma Dye-VL™?
Głowica Dye-VL™ to jedna z najbardziej zaawansowanych technologii wykorzystujących wąskopasmowe światło pulsacyjne. Dzięki Dye-VL™ doprowadza się do termicznego uszkodzenia komórek, w których w niewłaściwych ilościach nagromadził się barwnik (melanina lub hemoglobina). Stosując serię trzech filtrów, koncentrujących światło w węższym zakresie, technologia Dye-VL™ daje możliwość leczenia Pacjentów ze zmianami naczyniowymi i pigmentacyjnymi.

Wykorzystuje ona emisje światła z przedziału 500 do 600 nm. Taka wiązka światła jest najbezpieczniejsza dla skóry, dlatego nie istnieje ryzyko uszkodzenia tkanki, a ponadto uzyskuje się najlepsze z możliwych efektów terapii w bardzo krótkim czasie. Laser Dye-VL™ został inteligentnie zaprojektowany, aby dobrać bezpieczne parametry energii i selektywnie atakować wybrane komórki, nie naruszając przy tym tych zdrowych, biorących udział w regeneracji.

Zabieg jest bezpieczny i bardzo skuteczny!

Cennik
Pojedyńczy zabieg
250 zł
Pakiet 4 zabiegów
800 zł
©2024 Studio Kosmetyki Nowoczesnej Lorin Mariola i Jacek Kołaczuch. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.